פייסבוק twitter youtube
עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש
עמוד ראשי
תפריט העירייה בשבילי
גודל טקסט:  הגדל טקסט   הקטן טקסט
יצירת קשר

Contacts
Name Position Telephone Fax Office Address Email
City Departments
Mattityahu Hoteh City Executive 02-990-9854 02-990-9924 Yitzhak Rabin 2 mankal@bshemesh.co.il
David Sitbon Vice City Executive 02-990-9807 02-990-9888 Yitzhak Rabin 2 davids@bshemesh.co.il
Mickey Gastwirt Esq. City Attorney 02-990-9850 02-990-9958 Yitzhak Rabin 2 yoetz@bshemesh.co.il
Yaakov Dahan City Comptroller  02-990-9854 02-990-9924 Yitzhak Rabin 2 yakovda@bshemesh.co.il
Mattityahu Rosenzweig City Speaker 02-990-9841 02-990-9960 Yitzhak Rabin 2  dover@bshemesh.co.il
Aryeh Berdugo City Treasurer 02-990-9805 02-990-9704 Yitzhak Rabin 2 arie@bshemesh.co.il
Daniel Tzarfati City Engineer 02-990-0777 02-990-0788 Nachal Sorek 10, Ramat Beit Shemesh  
Ronit Raanan Director, Department of Education 02/9994748 02/9900121 Hagefen 28, Beit Shemesh kelemo@bshemesh.co.il
Yossi Cohen Director, Department of Strategic Planning 02-990-9931 02-990-9932 Abba Na’amat 10, Beit Shemesh yossiI@bshemesh.co.il
Israel Peretz Director of Maintenance, Equipment and Housekeeping Services for Educational Institutions and Chairman of the Municipal Employees’ Union 02-990-9832 02-990-9953 Yitzhak Rabin 2 israel@bshemesh.co.il
Irit Tzur Director, Department of Social Services 02-990-9829 02-990-9706 Abba Na’amat 6, Beit Shemesh iris@revaha-bs.org.il
Shaul Fuchs Director, Department of Public Works and Sanitation 02-990-9825 02-990-9977 Yitzhak Rabin 2 shaul@bshemesh.co.il
Yossi Cohen Human Resources Manager 02-990-9971 02-990-9888 Yitzhak Rabin 2 yosi-manganon@bshemesh.co.il
Meir Na’amat Director, Property Tax Division 02-990-9974 02-990-9800 Yitzhak Rabin 2 meir@bshemesh.co.il
Ayal Vaknin Director, Payments Branch 1-700-500-521 02-999-2729 Yitzhak Rabin 2  bshemesh@mgar.co.il
Avi Berachah Director, Environmental Protection Unit 052-839-6535 03-542-3281 Water Treatment Plant  sviva@tzora.co.il
Shelly Gil Director, Municipal Security 02-990-9831 02-990-9831 Yitzhak Rabin 2 sheli@bshemesh.co.il
Zion Mamman Information and Computers Manager 02-990-9811 02-990-9888 Yitzhak Rabin 2 zion@bshemesh.co.il
Eliyahu Kakkon Director, Inspections Department 02-990-9937 02-990-9839 Yitzhak Rabin 2 elikakon.co.il@bshemesh.co.il
Yevgeny Nevotovski Director, Department of Immigrants’ Absorption 02-990-9985   16 Hadekel Blvd., Beit Shemesh klita@neto.net.il
Monique Levi Health Coordinator 02-990-9836 02-990-9994 Yitzhak Rabin 2  b.shemesh@012.net.il
Yehuda Medizada Director, Religious Council 02-991-1361 02-991-7714 Abba Na’amat 2, Beit Shemesh  ben_margi@walla.co.il
Mira Shemtov Director, Urban Renewal 02-990-9989 02-990-9920 2 Newman Pl., Beit Shemesh  miras@moch.gov.il
Gabi Malkah Director, Beit Shemesh Association for Better Housing 02-990-9948 02-990-9948 Yitzhak Rabin 2 gabim51@walla.com
Ronny Kadmiel CEO of Community Centers 02-991-3380 02-991-2330 WIZO Alley, Beit Shemesh a_zinman@017.net.il
Office of the City Executive
Mattityahu Hoteh City Executive - 02-990-9924 Yitzhak Rabin 2 mankal@bshemesh.co.il
Assaf Mattari Assistant to the City Executive 02-990-9785 02-990-9924 Yitzhak Rabin 2 asaf@bshemesh.co.il
Michal Siryon Secretary 02-990-9854 02-990-9924 Yitzhak Rabin 2 michal@bshemesh.co.il
Hannah Cohen Secretary 02-990-9983 02-990-9924 Yitzhak Rabin 2 -
City Speaker’s Office
Mattityahu Rosenzweig City Speaker 02-990-9770 02-990-9960 Yitzhak Rabin 2 dover@bshemesh.co.il
Avital Cohen Secretary 02-990-9841 02-990-9960 Yitzhak Rabin 2 avitalc@bshemesh.co.il

טופס יצירת קשר
שם מלא: *
כתובת:
טלפון / סלולרי:
כתובת דוא"ל:
תוכן ההודעה: *