פייסבוק twitter youtube
עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש
עמוד ראשי
תפריט העירייה בשבילי
גודל טקסט:  הגדל טקסט   הקטן טקסט
   
ערב הוקרה למתנדבי סיירת הורים עירונית
 

ביום ראשון (28/2/16) ערכה תכנית 'עיר ללא אלימות' בית שמש ערב הוקרה למתנדבי סיירת הורים עירונית. האירוע התקיים במתנ"ס מאירהוף בנוכחות ראש העיר משה אבוטבול, סגן ומ"מ ראש העיר מאיר בלעיש וסגן מפקד תחנת בית שמש רונן חזוט.

הערב הונחה על ידי רכז הסיירת דוד סמנה ונפתח בברכות ותודות של קברניטי העיר על תרומתם הגדולה ומעורבותם המשמעותית של מתנדבי סיירת הורים בתרבות הפנאי של ילדנו, על הסיוע והעזרה באיתור בני נוער בסיכון והפנייתם לגורמים מקצועיים. 
    
עלינו לזכור כי בזכות סיירת ההורים של עיר ללא אלימות בבית שמש מושגות לכולנו שתי מטרות חשובות. האחת, הגדלת תחושת השייכות של הפרט לסביבה. והשנייה, סיוע והגברת תחושת הביטחון האישי בקרב הקהילה. 
    
חלקו השני של הערב התמקד בהקרנת מצגת מרהיבה שסיכמה את פעילותם הענפה של מתנדבי סיירת הורים לשנת 2015; סדנאות העשרה, הכשרות מקצועיות, סיורים, כתבות ונתונים מרשימים של דוחות הערכה ומדידה. 
    
חלוקת תעודות הוקרה ותעודות סיום קורס למתנדבי סיירת הורים מהקהילה האתיופית הוגשו למתנדבים מצטיינים מידי קברניטי העיר. הערב נחתם במופע סטנד-אפ של צמד "שניים סוכר" שהיה רווי בהומור וסחף את הקהל בהנאה גדולה.לרשות האורחים הוגש מזנון חלבי עשיר ובסיום הערב חולק שי למתנדבים כאות הערכה והוקרה.
 
לדברי ראש העיר משה אבוטבול: "סיירת הורים עירונית בית שמש מונה מתנדבים רבים והינה גאווה גדולה לעיר, ערך ההתנדבות וערך הנתינה לא מובנים מאליהם. ברצוני להודות לכל אחד ואחת מכם באופן אישי על עשייתכם הברוכה ונתינתכם הגדולה לתרום באופן אישי הן מזמנכם היקר והן מהצורך הגדול להיות מעורבים בתרבות הפנאי של בני הנוער בעיר ולהיות שותפים מלאים בסיוע וחיזוק ביטחונם האישי של התושבים ממקור טהור ונקי של הקשבה והכלה. אתם מהווים דוגמא ומופת ומודל חיקוי לכל תושבי העיר בית שמש".
     
סגן ומ"מ ראש העיר מאיר בלעיש: "מתנדבים יקרים, עיני נישאות אליכם בגאווה גדולה, כוח הרצון, ההתמדה והמסירות מהווים מקור השראה לכל אחד ואחד מאתנו. ברצוני להודות ולשבח אתכם על ההתמדה והמסירות בלילות קרים ובלילות חמים והרצון הקיים בכם ליצירת קשר עם בני הנוער והשיחות בגובה העיניים שמסייעים ותורמים לכולנו להתמודד נכונה עם תופעות אנטי חברתיות ושוטטות ברחוב בקרב ילדינו. מתנדבי הסיירת הם אותם הורים אכפתיים שנותנים יד ומסייעים בשיפור וחיזוק פני הקהילה. ככל שיהיו יותר הורים כמותכם, כך נוכל לייצר סביבה בטוחה ומוגנת עבור ילדנו, יישר כוח".
 
   

להתנדבות בסיירת בית שמש ולפרטים נוספים


מנהלת עיר ללא אלימות בית שמש עם נציגי המתנדבים