פייסבוק twitter youtube
עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש
עמוד ראשי
תפריט העירייה בשבילי
גודל טקסט:  הגדל טקסט   הקטן טקסט
החברה הכלכלית" - הופכים אתגרים לתוצאות
פורסם באתר בתאריך: 19/09/2017


בטכס מכובד הושק מיתוג חדש לחברה הכלכלית בית שמש שעברה כברת דרך ושינוי מהותי בשנים האחרונות

ראש העיר משה אבוטבול: כיום כבר כולם יודעים כי מדובר בחברה מקצועית שישלה אתגר משמעותי בפיתוח העיר  ממונה החברה וחבר מועצת העיר אברהם פרנקל: אנחנו שמים דגש על פרויקטים רבים אבל בעיקר לתת עוגן כלכלית להתפתחות בית שמש

 

 

החברה הכלכלית בית שמש יוצאת לדרך חדש, ובמלאות עשור לחברה נערך במשרדי החברה ביום חמישי שעבר טכס חגיגי ומכובד לרגל מיתוגה המחודש של החברה, ולרגל השקת הסלוגן של החברה - "החברה הכלכלית" - הופכים אתגרים לתוצאות".

במשרדי החברה הכלכלית שבמגדלי נעימי התכנסו חברי מועצת העיר בית שמש, הנהלת העיר הבכירה, מנהלי מחלקות ואגפים, לטקס השקת המיתוג החדש, לאור ההתפתחות והמהפכה הניהולית והמערכתית שעברה החברה הכלכלית בניהולו ובניצוחו של הממונה ומ"מ יו"ר החברה הרב אברהם נחמן פרנקל, חבר מועצת עיריית בית שמש.

ממונה החברה והרוח החיה בהתפתחות החברה הכלכלית אברהם פרנקל פתח את האירוע בברכות לראש העיר על האמון והתמיכה בתהליך השינוי, וכן נתן סקירה על תהליך השינוי שעוברת החברה ממפקחת ומתאמת לחברה יוזמת מנהלת ומבצעת, וכן על שינוי מדיניות החברה  בשל ריבוי האתגרים העומדים לפיתוחה לאור השיווק והאכלוס המסיבי אותה עוברת עירנו בית שמש.

"בית שמש נמצאת כיום בפני אתגרים רבים, בונים כאן שכונות רבות, אלפי משפחות מצטרפות לגור בבית שמש החדשה, אבל בכדי שקופת העירייה תוכל לשרוד עלינו להעניק לעיר עוגנים כלכליים, ואולי המרכזי שבהם הוא פיתוח אזורי תעשייה. בית שמש נמצאת באזור מאוד מבוקש, ולכך אנו עמלים בכדי לקדם את פיתוח אזורי התעשייה הקיימים ובד בבד גם להביא לשיווק יחד עם רמ"י של מאות דונמים לתעשייה", אמר פרנקל.

בהמשך הדברים הוסיף אברהם פרנקל כי בית שמש נמצאת גם באחד הזורים המתויירים ביותר בארץ, ואחד האתגרים שעומדים בפני החברה הכלכלית היא לקדם פרויקטים תיירותיים באזור, שיביאו הכנסות נוספות לעיר ולתושביה.

יו"ר החברה וראש העיר הרב משה אבוטבול שיבח את הפעילות הכל כך חשובה לעירנו, בינוי מוסדות חינוך פיתוח תשתיות, ופיתוח ושיווק איזורי תעשיה, והבאת מקורות תעסוקה לעיר באומרו "אין תעסוקה אין דירה" כך שלאור האכלוס המרובה  חייבים לדאוג לתעסוקה ותעשייה בעיר כדי לדאוג לרווחתם של תושבי העיר.

ראש העיר קשר בדברים שבחים מרובים לממונה החברה הכלכלית מטעם העירייה, חבר מועצת העיר אברהם פרנקל, ואמר כי הוא מצעיד את החברה הכלכלית בהצלחה רבה, וקרא לכל אגפי העירייה לעבוד יחד עם החברה הכלכלית ובכך להגדיל את משאבי העירייה שבסופו של דבר מתורגמים ביותר שירות ופיתוח לתושבי העיר.

עם סיום הנאומים הציג אברהם פרנקל מצגת משוקעת ביותר על פעילותה של החברה הכלכלית בבית שמש ועל האתגרים החדשים שעומדים לפתחה, תוך שהוא מדווח למשתתפים כי תוכניות העבודה של החברה הכלכלית עברו לאישורם של אנשי משרד הפנים, ואלו שיבחו ביותר את המקצועיות שיש בתוכניות אלו.

בסיום הטקס, הרימו הנוכחים כוסית לחיים לרגל השנה החדשה, בתקווה ובתפילה לעמידה ביעדים הרבים למען רווחת כל תושבי העיר.

 

 


משתתפי הטקס
 
ראש העיר נושא דברים


 
 
תמונות
תגיות
לא קיימות תגיות לכתבה זאת.

גרסה להדפסה
שלח לחבר