פייסבוק twitter youtube
עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש עיריית בית שמש
עמוד ראשי
תפריט העירייה בשבילי
גודל טקסט:  הגדל טקסט   הקטן טקסט
הקונסול הכללי של ארה"ב בישראל: נסייע להידוק הקשרים הדומיננטיים בין יהדות ארה"ב לבית שמש
פורסם באתר בתאריך: 08/11/2017

 

הקונסול הכללי של ארה"ב מר פול פיצג'רלד ובכירי השגרירות קיימו ביקור מקצועי בבית שמש *ראש עיריית בית שמש מר משה אבוטבול: נמסד את שיתוף הפעולה עם השגרירות לרווחתם של העולים מארה"ב

 

"רמת בית שמש הינה יעד מועדף גובר והולך עבור תושבי ארה"ב העולים לישראל, כעיר מתפתחת ומובילה בתנופת הבנייה והפיתוח המואצים המשולבים במיקומה הגאוגרפי המרכזי של בית שמש אשר מהווה את עיר העתיד של ישראל. הקונסוליה האמריקאית בישראל מתאימה את עצמה למגמה ומשתפת פעולה בכלים העומדים לרשותה", כך אמר מר הקונסול הכללי של ארה"ב מר פול פיצג'רלד, בעת ביקור מקצועי שערך בלשכת ראש העיר בית שמש, עם צוות הקונסוליה בראשות הקונסול מר קווין קרוטנר המשמש כראש המחלקה לשירותים לאזרחי ארה"ב.

 

הקונסול הכללי מונה לתפקידו לפני שלושה חודשים כמינוי אישי של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, ויושב בקונסוליה האמריקאית בירושלים. הקונסול ציין כי בית שמש היא העיר השלישית בה הוא מבקר מאז שהותו בישראל, אחרי ירושלים ותל אביב.

 

ראש העיר מר משה אבוטבול, סקר בפני שגריר ארה"ב ויועציו את אתגרי הפיתוח של העיר בית שמש בתחומי הבינוי, התשתיות, התעסוקה והקליטה, ושיבח את תרומתם של אזרחי ארה"ב שהיגרו לבית שמש על חלקם הגדול  בפיתוחה המואץ והמתקדם של בית שמש.

 

"אנו פוגשים בבית שמש את אזרחי ארה"ב המונים כיום חלק ניכר ודומיננטי מאוכלוסיית העיר בית שמש, בכל תחומי הפעילות בעיר, אם זה בהקמת חברות היי טק ומפעלי תעסוקה מתקדמים, אם זה בהקמת פרויקטים חינוכיים, ואם זה בהקמת מוסדות צדקה וחסד. בית שמש חבה רבות ליהדות ארה"ב, ולכך זו הזדמנות מצוינת לנצל את הביקור המקצועי של ראשי הקונסוליה האמריקאית בישראל בכדי להעביר את רגשי הערכה לתרומתם של אזרחי ארה"ב למען בית שמש המתחדשת", אמר ראש העיר.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, קיימה הקונסוליה 'יום פתוח' בו ירדו לבית שמש הצוות המקצועי וקיימו קבלת קהל לאזרחי ארה"ב המתגוררים בבת שמש למטרת רישום ילדים שנולדו בשנים האחרונות והנפקת דרכון אמריקאי, ושירותים נוספים.

 

בתום הביקור, ביקש ראש העיר מר משה אבוטבול להעביר באמצעות הקונסולים הזמנה לביקור בעיר עבור שגריר ארה"ב הנכנס וכן את ההערכה הרבה שיש לתושבי ישראל כלפי נשיא ארה"ב על עמידתו האיתנה והנדירה לימין ישראל, אם זה בסוגיית ההסכם עם איראן ואם בתחומים חשובים נוספים.

 

משלחת מארה"ב עם ראש העיר משה אבוטבול ,

משלחת מארה"ב עם ראש העיר משה אבוטבול

 
תמונות
תגיות
לא קיימות תגיות לכתבה זאת.

גרסה להדפסה
שלח לחבר