דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

שמואל גרינברג
ראש העיר
רבקה רביץ
רמ"ט ראש העיר
אבי מייערס
עוזר אישי
מיכל לוי
מנהלת לשכה
סוזי ביטון
מזכירת פניות הציבור

לשכת דובר העירייה

רועי לחמנוביץ
דובר העירייה
נדב אליה
מנהל אתר העירייה ורפרנט ניו מדיה
יוסי ריינר
ע. דובר

לשכת מבקר העירייה

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 08:00-16:30

יעקב דהן
מבקר העיריה
דרך יצחק רבין 2, בניין C קומה 2

לשכת מנכ"ל

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 9:00-17:00

יוחנן מאלי
מנכ"ל העירייה
יעל שוקרון זלטה
מנהלת פרוייקטים בלשכת מנכ"ל
שירה עמאר
מנהלת לשכת מנכ"ל
עמית גליה
עוזרת מנכ"ל

מנהל חינוך, נוער וקהילה

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:30-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:30-16:00

מטה מינהל

שרי דרור
ראש מינהל חינוך וקהילה
לשכת ראש מינהל

קניון נעימי- כניסה C, קומה 1, דרך יצחק רבין 2
לבנת לדני
ראש לשכת המינהל
בתיה זיגר
רכש
דבי לנדא
מנהלת מדור פניות ציבור
מורן יצחק
מנהלת אגף קהילה
שרי שרגא
רפרנטית תכנון ואסטרטגיה

אגף חינוך

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:30-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:30-16:00

מני אדמוני
מזכירה
הרן זיו
מנהל המחלקה לחינוך על יסודי
מנחם ברוכמן
מנהל החינוך חרדי
בת עמי בלסן
מנהלת המחלקה לצמצום פערים בחינוך
עידו אדמוני
מנהל פרויקטים בבינוי
יפה ברנדויין
סגנית מנהל מחלקת חינוך יסודי

גני ילדים

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:30-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:30-16:00

יהודית דרעי
מנהלת מחלקת גני ילדים
גולדי רובינפלד
סגנית מנהלת מחלקת גני ילדים
תמר טובול
רכזת סייעות
חוי זעלמן
רכזת רישום
מור פדידה
רכזת רישום ומזכירת המחלקה

גיל הרך

מירב עמרני
מנהלת מחלקת הגיל הרך ויחידת המעונות
ענבל העדין
מנהלת מרכז הגיל הרך
אמונה גרוסי
רכזת משפחתונים
רות וקנין
רכזת גיל הרך

חינוך מיוחד

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:30-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:30-16:00

אסתי מזור
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד
מירב מאירי
מזכירת המחלקה לחינוך מיוחד
טובה וייספיש
רכזת שיבוצים
ברכה יעקב
רכזת וועדות זכאות ואפיון
שיינדי דונט
רכזת וועדות זכאות ואפיון
אריאלה ארגו'אן
רכזת וועדות זכאות ואפיון

שירות פסיכולוגי חינוכי

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:00-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:00-16:00

מיכי גרינשטיין
מנהלת השירות פסיכולוגי חינוכי
אילה בראונשטיין
מזכירת השירות הפסיכולוגי ומוקד חוסן
באין מענה - נא להשאיר הודעה, ההודעות נשמעות ומטופלות.

רייזי שילר
רכזת ועדות זכאות ואפיון של השפ"ח
דלת פתוחה למתבגרים ולגיל הרך

ביקור סדיר

אריק קיציס
מנהל מחלקת חינוך יסודי
אסתי דוד
מנהלת מחלקת ביקור סדיר
אלימלך וסנר
קב"ס
מרים פליגלמן
קב"ס
טקסט טקסט
חסידה טובולסקי
קב"ס
אסף טפירו
קב"ס
עדילי בן דוד
קב"ס
אבי אטיאס
קב"ס
שרה פטנקין
קב"ס
הינדא פוסטולסקי
קב"ס
חמוטל בורנלי
קב"ס

מחלקת הסעים

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:30-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 8:30-16:00

פייגי שלזינגר

שבי שוורץ
מזכירת מחלקת הסעים

קידום נוער

מוטי סעדון
מנהל המחלקה לקידום נוער היל"ה
נחמה קניג
מנהלת מרכז נריה - מרכז עבור נערות ממגזר חרדי / דת"ל (רחוב הגפן 32)
אפרת כהן
מנהלת השכלה - מרכז כללי (בן גרא)
קנדו רטה
עובד חינוך טיפול - מרכז כללי (בן גרא)
אלעד גלינה
עובד חינוך טיפול - מרכז כללי (בן גרא)
נחמה קניג
מנהלת מרכז + השכלה - מרכז נערות (הרמב"ם)
רינת רובין
מנהלת מרכז בן גרא - מרכז עבור נערים/ות מהמגזר הכללי (רחוב בן גרא 6)
שירה גורן
עובדת חינוך טיפול - מרכז נערות (הרמב"ם)
ירמיהו פריימן
מנהל מרכז אמונים - מרכז עבור נערים ממגזר חרדי / דת"ל (רחוב הרמב"ם 34)
חנה שרה בכנר
מנהלת מרכז עדי - (מנוהל ע"י מינהל הרווחה, משותף עם מח' קידום נוער היל"ה) עבור נערות ממגזר חרדי (רחוב ארלוזורוב 7)
שמעון בן נאים
עובד חינוך-טיפול מניעת נשירה בישיבות קטנות - מגזר ספרדי
יהושע לגומסקי
עובד חינוך-טיפול מניעת נשירה בישיבות קטנות - מגזר ליטאי
נפתלי שמעון
עובד חינוך-טיפול מניעת נשירה בישיבות קטנות - מגזר חסידי

צהרונים

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:30-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:30-16:00

שרי הורוביץ

מרכז פסג"ה- פיתוח סגלי הוראה

שעות קבלת קהל: ימים ראשון, שני, שלישי, רביעי 8:00-16:00 חמישי 8:00-14:00 (בתיאום מראש)

שעות מענה טלפוני: ימים ראשון, שני, שלישי, רביעי 8:00-16:00 חמישי 8:00-14:00

אורלי גרינוולד
מנהלת מרכז פסג"ה
דפנה הופמן
סגנית מנהלת הפסג"ה
דליה כהן
מזכירת הפסג"ה

מתי"א- מרכז תמיכה יישובי או אזורי

שעות קבלת קהל: ימים א'-ה' 8:30-15:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 9:00-12:00

דנה גולני
מנהלת מתי"א איתן
המשל"ט 12 ג'
טיראנה סעדון
מזכירה

מדור טיפול בפרט וסייעות רפואיות

אודליה טל
סגנית מנהל מחלקה
משה מולא
מנהל מדור טיפול בפרט
אושרה חריר
רכזת כוח אדם ושכר
רותי טולידאנו
רכזת כוח אדם ושכר

אגף נוער וקהילה

מחלקת נוער

יוסי גמליאל
מנהל מחלקת נוער
אורית פרץ
סגנית מנהל מחלקת נוער

מרכז צעירים

רש"י 11, בית שמש

שייקה אלגד
מנהל מרכז צעירים
ילנה גרין
רכזת מנהיגות עולה
צוריאל בנימין
רכז פיתוח קריירה
טל תמיר-נגל
תוכנית "תופסים כיוון"
צופיה איפרגן
רכזת חיילים משוחררים
שולמית מורחי
מלוות חיילים
רות גולדשטיין
רכזת השכלה גבוהה

מחלקת עלייה

עליסה קולמן
מנהלת מחלקת עליה
רחל כהן
רכזת חינוך
רוחמה אפשטיין
פרויקטורית עידוד עליה - דוברי אנגלית
בת קול לבייב
פרויקטורית עידוד עליה - דוברי רוסית
אינה ריבין
מנהלת פרויקטים - דוברי רוסית
שמואל פישל
פרויקטור עידוד עליה - דוברי צרפתית
תמי אלמליח
פרויקטורית עידוד עליה - דוברי אנגלית
מרים פיין
פרויקטורית עידוד עליה - דוברי אנגלית (הנגשה פרטנית)

שח"ק - שירותים חברתיים קהילתיים

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:30-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:30-16:00

גשאו מסלה
מנהל מחלקת שח"ק
ארקה וובה
רכזת נוער, ספורט ותרבות
ספינש איילה
רכזת תעסוקה, בריאות ורווחה
מריטו וובנך
רכזת פרויקטים

ספרייה עירונית

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' בוקר: 8:00- 12:45 צהריים: 14:30- 18:45

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' בוקר: 8:00- 12:45 צהריים: 14:30- 18:45

רותי דרעי
מנהלת ספריה עירונית

מתנ"סים

מרינה קוגן
מנהלת הקונסברבטוריון
רחוב התבור 18 – מתנ"ס "פסגות השבע"
איציק מהודר
מתנ"ס מאירהוף
מימון בן חמו
מתנס פיסגות השבע
יהודית לוברבום
גוונים - השלוחה החרדית

מחלקת בריאות

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:00-16:00

אביגיל בן סדון
מזכירת מח' בריאות

חווה חקלאית

שעות קבלת קהל: ימים א'-ה' 8:30-15:30 (בתיאום פגישה מראש)

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:30-15:30

מירב צדוק
מנהלת חוה חקלאית

התכנית הלאומית לביטחון קהילתי

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 7:30- 16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 7:30- 16:00

שיראל גיטיזדה
ראש אגף קהילה ונוער

מנהל רווחה

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:00-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 8:00-16:00

מזכירות מנהל הרווחה

גילה רונן
עו"ס מנהלת אגף הרווחה

מנהלה

מירי אליהו
תקציבאית האגף ומנהלת כוח אדם
אורנה מורדוך
מזכירה
אתי אוחיון
מזכירה
מיכאל מכלוף דרעי
איש אחזקה
בת שבע כהן
פקידת קבלה

זכאות

מרים וג'ימה
רכזת זכאות
אורלי אליהו
עובדת זכאות
אתי אזרף
עובדת זכאות
מלי שמואל
עובדת זכאות

התמכרויות

איילת קידר-שהרבני
עו"ס ררכזת התמכרויות
נעם סמואל
עו"ס התמכרויות
מיכל בנימין
עו"ס התמכרויות
ניסים חשבון
מדריך
גלית סדיק
מדריכה

וועדות תכנון טיפול

טלי אלדר
עו"ס, רכזת וועדות תכנון טיפול
טלי יעקב
עו"ס
מרגלית אהרונוב
עו"ס
שרית משה
מזכירה

אזרחים ותיקים

אורלי חסון
עו"ס, רכזת צוות קשישים
דבורה שוטאנסקי
עו"ס קשישים
אסי כלב
עו"ס קשישים
ינטי ראטה
עו"ס קשישים
אינה וולפין
עו"ס קשישים
מרינה גולדנגרשט
סומכת קשישים
סלשי מנגיסטו
מט"ז משפחות ומדריך להבות
סיגי בן דוד
מט"זית קשישים והתחדשות עירונית
קלודין עזרן
מנהלת מרכז יום לעיוור
חוה אספינו
מרכז יום לעיוור

חוק נוער

שלומית דנינו
עו"ס רכזת, חוק נוער וסדרי דין
אליחי טולדנו
עו"ס חוק נוער
עדיאל אברמסון
עו"ס חוק נוער
עטרה לוין
עו"ס חוק נוער
שושנה עבד
עו"ס חוק נוער
שלומית גליק
עו"ס חוק נוער

מרכז קשר

לילי גורמט
עו"ס מנהלת מרכז קשר
פיבי עבו
מלווה במרכז קשר
חיה גולדברג
מלווה במרכז קשר

סדרי דין

מירב אוחיון
עו"ס רכזת סדרי דין
דנה נבו לוי
עו"ס סדרי דין
קרן אופיר
עו"ס סדרי דין

עבודה קהילתית והתנדבות

נגה מרדוק
עוס"ק, רכזת עובדה קהילתית והתנדבות
אביה קירשנבוים
עוס"ק, רכזת התנדבות רשותית
עליזה אלבז
עובדת שכונתית
מיטל רגב
מנהלת תוכנית "תעסוקה לרווחה"
ליאורה סמואל
מנהלת תוכנית "אשת חייל"
אתי רקנטי
מנהלת מרכז עוצמה ועו"ס מיצוי זכויות וקהילה
אסתי לנגנוער
רכזת תעסוקה במרכז עוצמה
אורית אדרי
מלוות פעמונים במרכז עוצמה

נושמים לרווחה

דבורה ממן
עו"ס ראש צוות נושמים לרווחה ורכזת מועדוניות ומשפחתונים
שירה שרמן
עו"ס "נושמים לרווחה"
שלומית כהן
עו"ס "נושמים לרווחה" ותקיפות מיניות
מיכל כהן
מלווה ב"נושמים לרווחה"
רויטל אלוק
מלווה ב"נושמים לרווחה"
מלי עימנואל
רכזת משפחתונים
ענבל העדין
רכזת משפחתונים

צוות משפחות- 1

נחמה גולדברג
עו"ס, רכזת צוות משפחות
הדר לוי
עו"ס משפחות
אלישבע וייספיש
עו"ס משפחות
אסתר פדידה
עו"ס משפחות
רחלי בלנק
עו"ס משפחות
שיר הקר
עו"ס משפחות
תמר אדרי
עו"ס משפחות
רעיה ריבלין
עו"ס משפחות
ליאת רוזנבויים
עו"ס משפחות

צוות משפחות- 2

תמר גולדמן
עו"ס, ראש צוות משפחות
נורית אקווה
עו"ס משפחות
רות שטיין
עו"ס משפחות
נעה סלמה
עו"ס משפחות
שני כהן
עו"ס משפחות
תהילה רוטברג
עו"ס משפחות
לאה גרבוז
עו"ס משפחות
דבורה נחמד
עו"ס משפחות

נוער וצעירים

שירית פרדי-אוחנה
עו"ס ראש צוות נוער וצעירים
נירה ברכיל
עו"ס נערות
רות ברנבלום
עו"ס נערות
מוריה מלאכי
עו"ס ית"ד
נירית חבשוש
עו"ס תעסוקה לצעירים

טיפול משפחתי

ליאורה דרוקר
עו"ס ראש צוות טיפול משפחתי
מיכל גורדון
עו"ס טיפול משפחתי

צרכים מיוחדים

יעל סהר
עו"ס ראש צוות צרכים מיוחדים
אילנית בר און
עו"ס צרכים מיוחדים
דלית בוקובזה
עו"ס צרכים מיוחדים
נגה גרוס
עו"ס צרכים מיוחדים
קטי כהן
עו"ס צרכים מיוחדים
שמרית רוזנפלד
עו"ס צרכים מיוחדים
רבקה סנדמן
עו"ס צרכים מיוחדים
דב לוי
הסעות חינוך מיוחד

מרכז לשלום המשפחה

אתי ברכה
עו"ס,רכזת מרכז לשלום המשפחה
נעמה ברזילאי
עו"ס מרכז לשלום המשפחה
שלום בן דוד
עו"ס מרכז סיוע
תמר ערוסי - לוי
רכזת דיווחים
זהבה גושן
מלווה משפחות

מנהל הנדסה

שעות קבלת קהל: ימי שלישי 10:00-14:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 09:00-16:00

דן אוחיון
מנהל אגף ביצוע ותשתיות
איילה ברנשטיין
מזכירת רישוי
חני לייכטמן
אחראית מחלקת מידע תכנוני
מרים ערבליך
מזכירת מהנדסת העיר
שיינדי כהן
מזכירת יו"ר הועדה
תהילה פנירי
אחראית היטל השבחה (היתר/מכר)
דורית עוקבי
מזכירת תנועה
דפנה כהן
מזכירת האגף
שמעון גולדברג
יו"ר הוועדה לתכנון ובניה
אביטל צברי
אדריכלית מייעצת
אוהד כהן
אדריכל העיר
מרדכי חורש
מתכנן העיר
מורן אוחנה
יועצת לעינייני תבע"ות
צ'ארלי לוגסי
ארכיב ודיגיטל
אבישג בלסן
מבני ציבור חינוך ושצ"פ
שולמית אליה
בוחנת רישוי
חני מקלין
מנהלת מחלקת בניה ציבורית ומוסדות חינוך
חוי גרינוולד
בוחנת רישוי
דסי הריס
בודקת תכניות
אלישבע גליק
בוחנת רישוי
נאוה מיארה
בוחנת רישוי
רחלי ברזילי
בוחנת רישוי
חוי סלר
בוחנת רישוי
יעל פרץ
בוחנת רישוי
ללי זיו אור
בוחנת רישוי
רחלי שקלר
בוחנת רישוי
מוריה מימון
 מנהלת מחלקת רישוי                                
יהודה חזן
 מנהל תפעולי, מזכיר הוועדה
יניב לוי
 פיקוח - עודפי עפר ופסולת בניה
רן שממה
 מדור GIS
תמר בר-שי
מנהלת מחלקת תנועה ותחבורה
הודיה עוקשי
מידענית ובוחנת רישוי
שרה לדרר
 מבני ציבור חינוך ושצ"פ
מלכה פריד
בוחנת רישוי
מיכל כהנא
בוחנת רישוי
רבקה עמר
בוחנת רישוי ורכזת היטלי השבחה
מלכה פנחסוב
רכזת תיאום תשתיות והיתרי דרך
גיטל דויטש
בודקת תכניות מחלקת סטטוטורית
בתשבע יעקובוביץ
מתכננת מבני ציבור חינוך ושצ"פ
יעקב קניגסברג
בודק תכניות מבני ציבור
נחום ג'וזף
בודק תכניות תב"ע
בני לווינשטיין
אחראי תחבורה ציבורית
ברכה האשל
בודקת היתרים ותוכניות תנועה
דודי שואט
מנהל פרויקטים ובודק תכניות תנועה
דריה פריד
צוערת מחלקת תנועה
דבורה ויינברג
חשבת אגף הנדסה
אורי רוט
רפרנט שירות
אייל בבני
פיקוח על הבניה
שי ביטון
פיקוח על הבניה
אברהם שפילברג
פיקוח על הבניה
מחמוד אעוור
פיקוח על הבניה
רזיאל עוקשי
מפקח בניה, ביצוע ותשתיות
ישעיה הורוביץ
מפקח בניה, ביצוע ותשתיות

פיקוח על הבנייה

שעות קבלת קהל: ימי שלישי 10:00-14:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 9:00-15:00

אירה ריצ'וטין
מנהלת מחלקת פיקוח
​מזכירות המחלקה

נתן אזולאי
​מפקח בניה: ג1, ג2, רמת אברהם
דוד בורצ'נו
​מפקח בניה: רמה ב', גבעת שרת, איזורי תעשיה
אור גרוס
מפקח בניה: שכונות חדשות​
דוד די קסטרו
מפקח בניה: ותיקה, קריה חרדית, מזרח שמש, ביצה​
שמואל ליפשיץ
​מפקח בניה: קנה בושם, ארזים
ערן רווה
מפקח בניה: רמה א', משקפיים, מ3, מע"ר​
אבי כהן
מפקח פיתוח, תשתיות ובטיחות​​

אגף בטחון

צחי אלימלך
מנהל אגף חירום וביטחון
יהודה בן הרוש
מנהל מחלקת ביטחון מוס"ח
אורית ממן
מנהלת יחידת השיטור העירוני
שבי חוג'ה
תברואן
ניסים אלקריף
קב"ט חירום
ארז יפה
ממונה בטיחות
ברוך קוריץ
מתעד עירוני

אגף הגבייה

שעות קבלת קהל: בימים ראשון, שני, רביעי, חמישי בין השעות 8:15-13:30
יום שני בין השעות 17:30- 15:30

שעות מענה טלפוני: בימים א'- ה' בין השעות 8:00-20:00

מנהל גזברות

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:00-16:00 (בתיאום מראש)

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:00-16:00

אריה ברדוגו
גזבר העירייה
קורין בן הרוש
מזכירת הגזבר
בני וקנין
תקציבן העירייה
סיגל אמסלם
תקציבנית הנדסה
שולה מלאוסי
מנהלת חשבונות ראשית
מימי חיון
מנהלת חשבונות ספקים
שרה אמסלם
מנהלת חשבונות גבייה
אריאלה אדרי
מנהלת חשבונות בנקים
שרה נאמן
מחשבת גזברות
רבקה סרוסי
הנהלת חשבונות ותשלומים
יניב חלפון
סגן גזבר

מדור שכר

שעות קבלת קהל: ימים שני ורביעי 8:30-12:30

שעות מענה טלפוני: ימים ראשון שלישי וחמישי 13:00-15:00

דבורה אברגיל
מנהלת מדור שכר
אילנה זבולוני
מדור שכר
שרה קוטינר
חשבת שכר
ימית ביטון
חשבת שכר

רכש

אתי קורן
רכש
דוד וקנין
מנהל אינוונטר

מחלקת רישוי עסקים

שעות קבלת קהל: ימים ראשון, שני, רביעי, חמישי 8:30-12:00

אפרת אמסלם
מנהלת מחלקת קידום ורישוי עסקים
ליאל בן חמו
רכזת רישוי עסקים

מחלקת פניות הציבור

תמר אהרון
מנהלת המחלקה לפניות הציבור
פנייה ישירה לראש העיר לחץ כאן: https://www.betshemesh.muni.il/13/
סוזי ביטון
מזכירת המחלקה לפניות הציבור

לשכה משפטית

שעות קבלת קהל: ראשון, שלישי וחמישי 9:00-12:00 בתיאום מראש

עו"ד מיקי גסטוירט
יועץ משפטי לעירייה
עו"ד דקלה כלפון
משנה ליועמש ותובעת עירונית
עו"ד מיטל שרעבי

עו"ד שלי ביטון
עו"ד
ענת אבוחצירה
מנהלת מדור התקשרויות חוזים ורכזת ועדת ערר לענייניי ארנונה
קמילה יעקב
מזכירת לשכה
מיכאל שטרית
ממונה חופש המידע

אגף משאבי אנוש

שעות קבלת קהל: ימים שני ורביעי 8:30-12:30

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 8:00-16:00

אסתי בלעדי
מנהלת מדור רווחת הפרט
עינבל אלוש
מנהלת אגף פיתוח הון אנושי
יפה בן ברוך
עוזרת מנהלת האגף ומזכירת האגף
ברכה אדרי
מחלקת בקרה ונוכחות עובדים
טלי אוחיון
מחלקת בקרה ונוכחות עובדים
אריאן בן-סעדון
מחלקת בקרה ונוכחות עובדים
ליאת איטח
מחלקת בקרה ונוכחות עובדים
מיכל לוי
מנהלת מחלקת גיוס וקליטה
ירדנה אוחנה
מזכירת מדור מכרזי כ"א
ריבי גלוסקין
מנהלת מחלקת הדרכה ופיתוח ארגוני
יוכי פרץ
אחראית תחום רווחה וארכיב
רותי טוביאנה
אחראית תחום פרישה וקופות
שבי ציטרון
מנהלת מדור מכרזי כח אדם

מחלקת נכסים

אבי שכטר
מנהל מחלקת נכסים
אולגה בורצ'נקו
אחראית תחום הקצאות
משה גרוס
רכז ועדת הקצאות

מחלקת פיקוח

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:00-16:00

מועצה דתית

שעות קבלת קהל: ראשון, שני, שלישי וחמישי 8:00-13:00 ראשון וחמישי 16:00-18:00

אגף תרבות, ספורט ואירועים

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:00-16:00

עמוס מימוני
מנהל מחלקת ספורט
תמי בר
מזכירת האגף
איציק קניזו
מנהל אגף תרבות, ספורט ואירועים
עליזה חדד
מזכירת מחלקת ספורט
סימה יפרח
רכזת אולמות ספורט
אסף עזו
מנהל אצטדיון כדורגל
אביבית גנון
מנהלת מדור אירועים גדולים
נדב מיימון
מנהל מדור אירועים קטנים

מחלקת מחשוב

ציון ממן
מנהל אגף מחשוב ומערכות מידע
שימי גזית
מנהל תקשורת וטלפוניה
יפה יעקב
מזכירת אגף מיחשוב ואבטחת מידע

איכות הסביבה

שעות קבלת קהל: בתיאום פגישה מראש

שעות מענה טלפוני: ימים א' - ה' 08:30 - 16:00

צבי שלמה ווליצקי
ממונה על איכות הסביבה
אבי ברכה
מנהל היחידה לאיכות הסביבה
בועז מלמד
רכז אקולוגיה חקלאית
חן בן שמחון
רכזת חינוך והסברה
דביר מילר
רכז תעשיות ושפכים

האגודה לתרבות הדיור


מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור

תרבות תורנית

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:00-15:00 (בתיאום מראש)

שעות מענה טלפוני: ימים א'- ה' 8:00-15:00

הרב מרדכי חייאיוב
מנהל המחלקה

קשרי חוץ

מינהל תפעול

שעות קבלת קהל: ימים א'- ה' 8:00-16:00

שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' 8:00-16:00

דודו ג'מו
ראש מינהל תפעול
שימרית שלם
ע. ראש מינהל תפעול
יסמין גרשון
מזכירת מינהל תפעול

אגף שפ"ע

ענבר קשת
מנהלת אגף שפ"ע
מירה יעקב
מזכירת האגף
אליהו פינטו
מנהל מחלקת חשמל
אבי עמר
מנהל מחלקת תברואה
אזולאי שאול
מחלקת תברואה
דוד אוחיון
מנהל מחלקת אחזקה ותחזוקה
דוד איטח
מנהל מחלקת גנים ונוף
אברהם חדד
מפקח על ניקיון - עיר וותיקה
אלי ארזי
מפקח על ניקיון רמה ב' וד'
מירי אלפסי
מפקחת על נקיון שכונות רמת בית שמש א', משקפיים, רמת אברהם
אביטל כהן
מנהלת מחלקת מתקני משחק ושצ"פים
תמי ליברטי
מנהלת מדור מחזור

מוקד עירוני 106

רותם בוחבוט
מנהל מוקד עירוני 

יחידת השירות

רחלי בן שטרית
מנהלת יחידת השירות

פיתוח כלכלי

יהודית אוריצקי
מנהלת פרויקטים מניבים
אילת לוין קארפ
מנהלת פיתוח כלכלי

מחלקת תרבות הדיור – עיריית בית שמש

שעות קבלת קהל: קבלת קהל: בימים ,ב, ד ,ה בין השעות 08:30-11:30

שעות מענה טלפוני: מענה טלפוני נייד: 052-4289293

ישי אוחנה
מנהל מחלקת תרבות הדיור – עיריית בית שמש

משק, בינוי ונגישות מוסדות חינוך

שירה נחום
מזכירת מחלקה
אילן סבג
מנהל מדור חשמל מוסדות חינוך
דודו אלפסי
מנהל מדור ביוב ומים מוסדות חינוך
פיני איבגי
מנהל מדור תחזוקה גני ילדים
רועי אלביליה
מנהל מדור תחזוקת בתי ספר
ספיר אברג'ל
רכזת מתקני משחק ומיזוג
מרב בן נעים
ס. מנהל מחלקת נגישות מוסדות חינוך
משה אוחיון
ס. מנהל מחלקה
ישראל פרץ
מנהל מחלקת משק, בינוי ונגישות מוסד חינוכי
ישראל פרץ
מנהל משק חינוכי ויו"ר ועד העובדים

השירות הווטרינרי

פקס השירות הווטרינרי: 073-2396249

שגיא בוחבוט
מפקח וטרינר ולוכד עירוני

מחלקת תיירות

משה ליפשיץ
מנהל מחלקת תיירות
חנה נאורה כהן
מנהלת מדור תיירות

מנהלת תעסוקה

אורלי קריאף
עו"ס מקדמת תעסוקה
טובי מן
רכזת תעסוקה
ליאור לוין
מנהל מינהלת אזורי תעשייה
אסתי מוסקוביץ
ראש המינהלת העירונית לתעסוקה
טליה כהן
רכזת פיתוח קריירה
נחמה ברודי

שרי טלצ'ר

זיוה פרויליך

אפרת מאמו
רכזת פרט חרדיות ביתר ובית-שמש
אמיר רכטמן
מנהל מפעל תעסוקה ומעוף
יוסי שביט
מתאם טיפול מפעל מוגן
מאיר קרנדל
מאיר קרנדל, עו'ס קליני, יועץ ומאמן קריירה
האתר בהרצה