בשורות טובות בתחבורה הציבורית

לאור המצוקה הגדולה בתחבורה הציבורית ובקשות של תושבים לשיפור, השינוי כבר מתחיל.


בשבועות האחרונים צוות עירוני ישב עם משרד התחבורה וחברת סופרבוס כדי לשפר את השירות וזה בהמשך לסקר התושבים שהוצאנו לפני חודש. הסקר מאפשר לנו לראות תמונה רחבה על הליקויים בתחבורה הציבורית. עד שהמכרז ייצא לפועל צפויות להיות שתי פעימות כשהפעימה הראשונה תחל ביום ראשון הקרוב. 

החל מיום ראשון ה- 10/3/19, שדרוגים בקווים בבית שמש - הוארך מסלול קו 15 ונוספו לקו זה שעות בלוח הזמנים, לקווים 14 ו-19 נוספו שעות בלוח הזמנים, קווים 9, 10, 12- התאמות בלוח הזמנים, קו 324 בית שמש-קריית גת, עודכן מסלול בבית שמש דרך רחובות העלייה, השבעה ובן זאב. 

שיפורים אלו הם ההתחלה לשינוי גדול שיחול בתקופה הקרובה.
 

עליזה בלוך ראש עיריית בית שמש: "אני שמחה מאוד על השינוי הכ"כ חשוב ועל תוספת הקווים. מבחינתי זו יריית פתיחה בלבד בתוכנית תחבורה רחבה שתכלול בתוכה את שיפור התשתיות, שיפור ניכר בתחבורה הציבורית, תוספת של רכבת בעיר ושיפורים נוספים בתחום זה בבית שמש. עיר העתיד של ישראל מחויבת לסטנדרטים אחרים של תחבורה ואנו נדאג שכך אכן יהיה"

שמואל גרינברג משנה לראש העיר והממונה על התחבורה:

"שמח על תוצאה ברוכה שבאה לאחר עמל רב מול משרד התחבורה, קיבלנו תוספת משמעותית לעיבוי הקווים העירוניים ולתוספת קו חדש לרמת בית שמש ג', כמו כן נרכשו 23 אוטובוסים חדשים שייכנסו לשירות התחבורה הציבורית בעיר. על הפרק בקרוב קווים חדשים נוספים."

עוד מוסיף גרינברג "אני שמח על השיפורים ונמשיך לפעול מול משרד התחבורה עד לפעילות תחבורה ציבורית הוגנת לתושבים"

למפה המשולבת של קו 15 החדש לחצו כאן

לצפיה בלוח הזמנים החדש לחצו על התמונות: