פעילויות ואירועי הקיץ של אגף האירועים של עיריית בית שמש לכל המשפחה


אגף האירועים של עיריית בית שמש מקיים השנה מגוון רחב של אירועי קיץ לכל המשפחה, ביניהם- שיתוף פעולה עם הביג אשר יכלול מגוון רחב של אירועים לילדים ולנוער שבשיאו הופעת הקיץ המרכזית לנוער של נועה קירל ועדן חסון. 

בנוסף מרכז הצעירים של בית שמש יקיים מופע של לירן דנינו.

פעילות משמעותית של אגף האירועים היא תחרות הכשרונות הגדולה בעיר- ״הכוכב של בית שמש״ במהלכה יתקיים מופע מרכזי של בניה ברבי. 

האגף אף מקיים לאורך הקיץ מגוון רחב של אירועים לילדים ולנוער לרבות מתחם חוויתי לכל המשפחה על חדרי בריחה, נינג׳ה אקסטרים, אייס פארק, מופעי תרבות והפנינג במרכזים הקהילתיים. אירוע לבני הנוער מחצלות בלילות ולילות לבנים.

ראש העיר, עליזה בלוך: ״אני מאחלת לכם שתהנו ממגוון האירועים והפעילויות לכל המשפחה שהעירייה מארגנת עבורכם. אני מברכת אתכם בקיץ בטוח ומהנה והכי חשוב שתשמרו על עצמכם. אני מודה לסגני והממונה על תיק האירועים, משה שטרית, למנהל האגף איציק קניזו ולכל האגף האירועים על הפעילויות השונות הרבות ברחבי העיר לטובת התושבים״. 

סגן ראש העיר והממונה על האירועים, משה שטרית: ״אנחנו מציגים לתושבי בית שמש הנפלאים תכנית קיץ מלאה, מגוונת עם הרבה אטרקציות, הופעות ודברים טובים. תעקבו, תבלו והכי חשוב שמרו על עצמכם. שיהיה לכולנו קיץ מצוין!״.

לינק לחוברת אירועי הקיץ של אגף האירועים: http://uploads.binaa.co.il/betshemesh.muni.il/summer_2019/index.html#