מסיימות שירות צבאי כמורות חיילות: ״החוויה המשמעותית בחיי היתה לי בבית שמש״


ראש העיר, עליזה בלוך וסגן ראש העיר וחבר המועצה הממונה על הנוער, משה שטרית נפגשו היום עם בנות השירות ממחלקת הנוער אשר מסיימות השבוע את שירותן הצבאי כמורות חיילות. מדובר במורות חיילות אשר סיימו שנתיים בתוך מערכת החינוך וקהילת הנוער. ראש העיר עליזה בלוך אף חילקה להן תעודות הוקרה על השירות בעיר.

ראש העיר, עליזה בלוך: ״אני גאה בכן ומודה לכן על הפעילות הענפה והשירות המשמעותי שעשיתן למען בני הנוער שלנו והציבור כולו. אתן אמנם מסיימות את שירותכם הצבאי וחוזרות הביתה אבל הופכות להיות השגרירות של העיר בית שמש״. 

סגן ראש העיר והממונה הנוער, משה שטרית: ״בית שמש מודה לחיילות היקרות שליוו את הנוער שלנו בצורה כל כך נפלאה. שוחחתי עם הבנות שמשתחררות ואיחלתי להם שחרור קל ונעים ועדכנתי אותם שאנחנו מצפים שלעיר הזאת הם עוד יחזרו״. 

מנהל מחלקת הנוער בעירייה, יוסי גמליאל: ״אני מברך אתכן על סיום השירות המשמעותי בעיר. אנו מובילים את התכנית של מורות חיילות בקהילה וגאה לדאוג לצרכים שלהן ולקדם את הרעיונות שלהן״.

החיילות תכלת ישראל ועדי אפוטקר אשר סיימן את שירותן הצבאי אמרו: ״החוויה הכי משמעותית בחיינו היתה כאן, בבית שמש. הנוער כאן מקסים ומדהים וכיף לעבוד איתו״. 

המפקדת של בנות השירות, נועה תורג’מן: ״זוהי עיר מיוחדת עם עשייה אינסופית עבור הנוער שלה . המורות החיילות מחוברות לנוער ולחניכים ואני גאה בהן על שירותן״.

מסיימות שירות צבאי כמורות חיילות