יריד התעסוקה והיזמות של עיריית בית שמש התקיים אתמול: ״מקדמים תעסוקה ותעשייה בעיר״


תושבים רבים מכל רחבי העיר הגיעו היום אל יריד התעסוקה והיזמות של עיריית בית שמש אשר התקיים במרכז קהילתי פסגות השבעה. 

יריד התעסוקה כלל עשרות הצעות עבודה לתושבי בית שמש והסביבה והגיעו אליו נציגים מהמפעלים תעשייתיים כמו מנועי בית שמש ועוד וחברות כמו איקאה, רמי לוי, BDO, סופר פארם ועוד.
בנוסף התקיימו הרצאות וסדנאות בנושא פיתוח הקריירה ומתן כלים למציאת עבודה.

יריד התעסוקה של עיריית בית שמש יתקיים בשיתוף התאחדות התעשיינים מרחב ירושלים, מעו״ף בחסות ארומה.

ראש העיר, עליזה בלוך: "אני רואה חשיבות עליונה לקשר בין אנשים שמחפשים עבודה לבין מפעלים שמחפשים עובדים. היכולת שלנו להיות עיר עם מנוף כלכלי תבוא לידי ביטוי כשתושבים יהיו מסוגלים להתפרנס ומעסיקים יוכלו לספק עבורם מקומות עבודה. יש לנו כוח אדם מצוין בכל רמה אפשרית וחשוב לי לייצר כאן עיר שמייצרת תעסוקה לצד פרנסה ויוזמה ותחושת משמעות. זו בדיוק הסיבה שאנו מקיימים את יריד התעסוקה זו הפעם השנייה״. 

חבר מועצת העיר ממונה תעסוקה מסחר ותעשיה, ישראל מנדלסון: ״יריד התעסוקה הוא חלק מהראיה הרוחבית של קידום העיר בית שמש בתעסוקה, מסחר ותעשיה. עליזה כראש עיר ואני כממונה על התיק, פועלים לקדם את המשולש של מעסיק-מועסק-עירייה, בכדי לדאוג שלכל אחד ואחת בעיר תהיה היכולת והאפשרות להתפרנס בכבוד, ולכל מעסיק בהייטק או תעשיה ומסחר יהיה את כח האדם הכי מתאים כדי לקדם את העסק שלו. בית שמש מבורכת בהון אנושי מגוון ובתהליך נכון, כל תושבי העיר ימצאו את עצמם מועסקים במקום שהכי טוב בשבילם. אני מאחל לכולכם הצלחה ושנמשיך לצעוד ביעד לעיר הכלכלית והחברתית במדינת ישראל״.