עושים עסקים בבית שמש


ראש בית שמש, ד"ר עליזה בלוך וחבר מועצת העיר ממונה תעסוקה מסחר ותעשיה, ישראל מנדלסון נפגשו היום עם איש העסקים, רמי לוי, ועם מנכ"ל החברה, מוטי חזן.
במהלך הפגישה הוצגו תכניות לבניית בניין משולב של מסחר, משרדים ומגורים בשטח שבבעלותו של רמי לוי, בסמוך לקניון ביג פאשן, בכניסה הצפונית לעיר בית שמש. בנוסף דנו על 11 המגרשים בהם זכה רמי לוי בשיתוף עם חברת מגה אור באזור התעשייה החדש, לביא, והוסכם כי תכניות הפיתוח יקודמו בהקדם האפשרי, על מנת להוסיף לעיר בית שמש שטחי תעסוקה, מפעלים חדשים, ובכך גם מקומות תעסוקה רבים לתושבי העיר.

ראש העיר, ד״ר עליזה בלוך: ״אני מודה לרמי לוי שרואה בבית שמש קרקע מצוינת ליצירת הזדמנות לדור הצעיר להתפרנס במקום ולגדול בו ואנו רואים כאן שותפות נהדרת ולחבר המועצה הממונה על תעסוקה ומסחר, ישראל מנדלסון. מדובר בשלבים נוספים בפיתוח של התעשייה והתעסוקה בעיר. אני שמחה לראות שהיזמים והתעשיינים רואים בבית שמש כמקום מעולה ליצירה ולהתפתחות ובכך לאפשר מאות מקומות עבודה לתושבי העיר.

חבר מועצת העיר ממונה תעסוקה מסחר ותעשיה, ישראל מנדלסון: ״בית שמש על המפה. אני מודה לרמי לוי שמחזק את הפעילות שלו בבית שמש ושותף לדרך שאותה אנחנו מובילים בקידום מסחר ותעסוקה בעיר״.

עושים עסקים בבית שמש