ספר טלפונים

לשכת ראש העיר

ד"ר עליזה בלוך
ראש העיר
יוחנן מאלי
רמ"ט ראש העיר
סתיו סעד
עוזרת אישית
ענת זריהן
מנהלת לשכה
ענת עייש
מזכירת לשכה
אסתי בלעדי
מזכירת לשכה
מייל לשכת ראש העיר

לשכת סגנית ראש העיר

הגב' רינה הולנדר
סגנית ראש העיר, הממונה על אגף הרווחה, קידום מעמד האישה והספרייה העירונית
 
הגב' אתי קורן
מזכירת הלשכה
הגב' אורנה נחמני
מנהלת פרוייקטים בלשכה

לשכת דובר העירייה

רועי לחמנוביץ
דובר העירייה

לשכת מבקר העירייה

יעקב דהן
מבקר העיריה

לשכת מנכ"ל

איתמר ברטוב
מנכ"לית העירייה
יעל שוקרון
עוזרת מנכ"ל
מיכל בן חיים
מזכירת לשכת מנכ"ל

מינהל חינוך, נוער וקהילה

מטה מינהל

לשכת ראש מינהל

קניון נעימי- כניסה C, קומה 1, דרך יצחק רבין 2
מעוז ביגון
ראש מינהל חינוך, נוער וקהילה
 
נטלי יחיא
עוזרת ראש מינהל
איתי דרייר
רפרנט חדשנות ואסטרטגיה
מרים כהן
רכזת רכש ומשאבי אנוש

אגף חינוך

יהודית דרעי
מנהלת מחלקת גני ילדים
חוי זעלמן
מזכירת מחלקת גני ילדים
אורי בן חמו
מנהל המחלקה לחינוך יסודי
הרן זיו
מנהל המחלקה לחינוך על יסודי
מנחם ברוכמן
מנהל המחלקה לחינוך חרדי
בת עמי בלסן
מנהלת המחלקה לצמצום פערים בחינוך

חינוך מיוחד

אסתי מזור
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד
טובה וייספיש
רכזת ועדות אפיון והשמה
רייזי שילר
רכזת וועדות אפיון והשמה
ברכה יעקב
רכזת ועדות אפיון והשמה
משה מולא
מנהל סייעות חינוך מיוחד

שירות פסיכולוגי חינוכי

מיכי גרינשטיין
מנהלת השירות הפסיכוללוגי

קידום נוער

מוטי סעדון
מנהל קידום נוער
אלעד גלינה
עובד חינוך טיפול - מרכז כללי (בן גרא)
אפרת כהן
מנהלת השכלה - מרכז כללי (בן גרא)
נחמה קניג
מנהלת מרכז + השכלה - מרכז נערות (הרמב"ם)
קנדו רטה
עובד חינוך טיפול - מרכז כללי (בן גרא)
רינת רובין
רכזת תחום חינוך טיפול
שירה גורן
עבדת חינוך טיפול - מרכז נערות (הרמב"ם)

ביקור סדיר

טובה דוד
מנהלת המחלקה לביקור סדיר (מ"מ)
אלימלך וסנר
קב"ס
מרים פליגלמן
קב"ס
חסידה טובולסקי
קב"ס
אסף טפירו
קב"ס
עדילי בן דוד
קב"ס
נאוה קרניאל
קב"ס,
שרה פטנקין
קב"ס
הינדא פוסטולסקי
קב"ס
חמוטל בורנלי
קב"ס

נוער וקהילה

מחלקת נוער

יוסי גמליאל
מנהל מחלקת נוער
אורית פרץ
רכזת ש"ש ותנועות נוער
מיכל לוי באוני
רכזת התנדבות רשותית

מרכז צעירים

רש"י 11, בית שמש

 
שייקה אלגד
מנהל מרכז צעירים
ילנה גרין
רכזת מנהיגות עולה

מחלקת עלייה

דר' סמי בן-עדי
מנהלת מחלקת עליה
שאול מארקסון 
מנהל המחלקה לדוברי אנגלית 
אביו מוציה
רכז נוער
איליה רודוב
 מועדון אקטואליה
 
ילנה טולצ'נסקי
מדריכת מועדון שירה
 
סמיון ברש
מדריך מועדון שחמט
 
אלכס קוצ'רסקי
מועדון ספרות
 
אלכס קומרוב
 מועדון ריקודים
 
תמי אלמליח
רכזת עולים אנגלוסקסים
 

ספרייה עירונית

רותי דרעי
מנהלת ספריה עירונית

מתנ"סים

עמית קדמון
מנכ"ל רשת המתנ"סים
מרינה קוגן
מנהלת הקונסברבטוריון
רחוב התבור 18 – מתנ"ס "פסגות השבע"
איציק מהודר
מתנ"ס מאירהוף
עדי מלכא
מתנס זינמן
מימון בן חמו
מתנס פיסגות השבע
יהודית לוברבום
גוונים - השלוחה החרדית

מחלקת בריאות

אביגיל בן סדון
מזכירת מח' בריאות
מוניק לוי
רכזת בריאות

חווה חקלאית

מירב צדוק
מנהלת חוה חקלאית

אשכולות פייס

חופית קשיש
מנהלת אשכול פיס
סטפני ביסמוט
מנהלת אשכול פייס

אגף רווחה

גילה רונן
עו"ס מנהלת אגף הרווחה
מירי אליהו
תקציבאית האגף ומנהלת כוח אדם
אורנה מורדוך
מזכירה
אתי אוחיון
מזכירה
מיכאל מכלוף דרעי
איש אחזקה
בת שבע כהן
פקידת קבלה
מרים וג'ימה
רכזת זכאות
אורלי אליהו
עובדת זכאות
אתי אזרף
עובדת זכאות
מלי שמואל
עובדת זכאות
איילת קידר-שהרבני
עו"ס ראש צוות התמכרויות
נעם סמואל
עו"ס התמכרויות
מיכל בנימין
עו"ס התמכרויות
ניסים חשבון
מדריך
 
גלית סדיק
מדריכה
 
טלי אלדר
עו"ס רכזת וועדות תכנון טיפול
מרגלית אהרונוב
עו"ס
שרית משה
מזכירה
אורלי חסון
עו"ס, רכזת צוות קשישים
דבורה שוטאנסקי
עו"ס קשישים
אסי כלב
עו"ס קשישים
ינטי ראטה
עו"ס קשישים
אינה וולפין
עו"ס קשישים
מרינה גולדנגרשט
סומכת קשישים
סלשי מנגיסטו
מט"זית משפחות ומדריך להבות
סיגי בן דוד
מט"זית קשישים והתחדשות עירונית
קלודין עזרן
מנהלת מרכז יום לעיוור
חוה אספינו
מרכז יום לעיוור
שלומית דנינו
עו"ס, חוק נוער וסדרי דין
אליחי טולדנו
עו"ס חוק נוער
עדיאל אברמסון
עו"ס חוק נוער
עטרה לוין
עו"ס חוק נוער
שושנה עבד
עו"ס חוק נוער
שלומית גליק
עו"ס חוק נוער
לילי גורמט
עו"ס מנהלת מרכז קשר
פיבי עבו
מלווה במרכז קשר
חיה גולדברג
מלווה במרכז קשר
 
מירב אוחיון
עו"ס רכזת סדרי דין
דנה נבו לוי
עו"ס סדרי דין
קרן אופיר
עו"ס סדרי דין
נגה מרדוק
עוס"ק, רכזת עובדה קהילתית והתנדבות
אביה קרישנבוים
עוס"ק, רכזת התנדבות
עליזה אלבז
עובדת שכונתית
מיטל רגב
מנהלת תוכנית "תעסוקה לרווחה"
ליאורה סמואל
מנהלת תוכנית "אשת חייל"
אתי רקנטי
מנהלת מרכז עוצמה ועו"ס מיצוי זכויות וקהילה
אסתי לנגנוער
רכזת תעסוקה במרכז עוצמה
אורית אדרי
מלוות פעמונים במרכז עוצמה
דבורה ממן
עו"ס רכזת נושמים לרווחה ורכזת מועדוניות ומשפחתונים
שירה שרמן
עו"ס "נושמים לרווחה"
שלומית כהן
עו"ס "נושמים לרווחה" ותקיפות מיניות
מיכל כהן
מלווה ב"נושמים לרווחה"
רויטל אלוק
מלווה ב"נושמים לרווחה"
מלי עימנואל
רכזת משפחתונים
ענבל העדין
רכזת משפחתונים
 
נחמה גולדברג
עו"ס רכזת צוות משפחות
הדר לוי
עו"ס משפחות
אלישבע וייספיש
עו"ס משפחות
אסתר פדידה
עו"ס משפחות
רחלי בלנק
עו"ס משפחות
שיר הקר
עו"ס משפחות
 
תמר אדרי
עו"ס משפחות
רעיה ריבלין
עו"ס משפחות
ליאת רוזנבויים
עו"ס משפחות
תמר גולדמן
ראש צוות משפחות
נורית אקווה
עו"ס משפחות
רות שטיין
עו"ס משפחות
נעה סלמה
עו"ס משפחות
שני כהן
עו"ס משפחות
תהילה רוטברג
עו"ס משפחות
לאה גרבוז
עו"ס משפחות
דבורה נחמד
עו"ס משפחות
שירית פרדי-אוחנה
עו"ס ראש צוות נוער וצעירים
נירה ברכיל
עו"ס נערות
רות ברנבלום
עו"ס נערות
מוריה מלאכי
עו"ס ית"ד
נירית חבשוש
עו"ס תעסוקה לצעירים
 
זהבה גושן
מלווה משפחות
ליאורה דרוקר
עו"ס ראש צוות טיפול משפחתי
מיכל גורדון
עו"ס טיפול משפחתי
יעל סהר
עו"ס ראש צוות צרכים מיוחדים
אילנית בר און
עו"ס צרכים מיוחדים
דלית בוקובזה
עו"ס צרכים מיוחדים
נגה גרוס
עו"ס צרכים מיוחדים
קטי כהן
עו"ס צרכים מיוחדים
שמרית רוזנפלד
עו"ס צרכים מיוחדים
רבקה סנדמן
עו"ס צרכים מיוחדים
דב לוי
הסעות חינוך מיוחד
אתי ברכה
עו"ס,רכזת מרכז לשלום המשפחה
נעמה ברזילאי
עו"ס מרכז לשלום המשפחה
שלום בן דוד
עו"ס מרכז סיוע
תמר ערוסי - לוי
רכזת דיווחים
זהבה גושן
מלווה משפחות

אגף הנדסה

דוד בורצ'נו
מפקח בניה \ תשתיות
אלעד אילן
מפקח בניה
אירה ריצ'וטין
פיקוח וטופס 4
אלי שטרית
מפקח בניה
אילה ברנשטיין
מזכירת רישוי ופיקוח
 
אבי כהן
מפקח תשתיות
אברהם מאהלר
בודק תכניות
שמעון גולדברג
יו"ר ועדת משנה
 
משה לורברבום
מהנדס העיר
עינת בודנהיימר
מהנדסת כבישים ותשתיות
ברק משה
תכנון אסטרטגי
דסי הריס
בוחנת רישוי
דפנה כהן
מזכירת האגף
חנה ביטון
מנהלת לשכת מהנדס העיר
חוי סלר
היתרי חפירה ותיאום תשתיות
חני לייכטמן
מיידענית תכנון
חוי גרינוולד
בוחנת רישוי
חנה מקלין
בוחנת רישוי
יקיר פתיחי
מפקח בניה \ תשתיות
יניב לוי
פיקוח עבודות עפר
יעל היימן
אדריכלית העיר
יהודה חזן
מזכיר הוועדה
ללי זיו אור
מבני ציבור
לאה שוורץ
הנדסאית רישוי
מנחם מרבך
מבני ציבור
מוריה מימון
בוחנת רישוי
מרים ערבליך
מזכירות הנהלה

ממונה בטיחות
מרדכי חורש
מתכנן העיר
נתן אזולאי
מפקח בניה
נתן בנימין
אדריכל שכונות חדשות
ערן רווה
מפקח בניה
צ'ארלי לוגסי
ארכיבאי
שיפי קרלינסקי
מזכירות
שרה לדרר
מבני ציבור
שולמית אליה
בוחנת רישוי
תמר בר-שי
תנועה ופיתוח

אגף בטחון

צחי אלימלך
מנהל אגף חירום וביטחון
יהודה בן הרוש
מנהל מחלקת מוס"ח
עידו אדמוני
מ"מ מנהל מחלקת חירום
שי זיקרי
עוזר מנהל אגף ביטחון ומחסנאי חירום
מלכי אבוחצירה
מתאמת פעולות מקלטים
שלי בן שמחון
מזכירת מחלקת ביטחון מוסדות חינוך
ניסים אלמליח
קבט מוס"ח
אלון קריאף
קבט מוס"ח
אלדד
קבט מוס"ח
נתנאל בלוקה
קבט מפעלים ואזור תעשיה
יגאל וקנין
צוות מקלטים
דודו אמויאל
צוות מקלטים

אגף הגבייה

מחלקת גזברות

אריה ברדוגו
גזבר העירייה
קורין בן הרוש
מזכירת הגזבר
מונט עדן
סגנית גזבר
בני וקנין
תקציבן העירייה
סיגל אמסלם
תקציבנית הנדסה
אביטל כהן
פרוייקטים
סמי בן סימון
ע/גזבר
שולה מלאוסי
מנהלת חשבונות ראשית
מימי חיון
מנהלת חשבונות ספקים
שרה אמסלם
מנהלת חשבונות גבייה
אריאלה אדרי
מנהלת חשבונות בנקים

מדור שכר

דבורה אברגיל
מנהלת מדור שכר
אילנה זבולוני
מדור שכר

קליטת נתונים

טלי אוחיון
קליטת נתונים
ברכה אדרי
קליטת נתונים

מחלקת רישוי עסקים

שבתאי חוג'ה
מנהל המחלקה
לימור פרץ
רכזת רישוי עסקים
אריה קופ
תברואן
תמי ליברטי
מפקחת רישוי עסקים

מחלקת פניות הציבור

רחלי בן שטרית
מנהלת המחלקה לפניות הציבור
סוזי ביטון
מזכירת המחלקה לפניות הציבור

לשכה משפטית

עו"ד מיקי גסטוירט
יועץ משפטי לעירייה
עו"ד דקלה כלפון
משנה ליועמש ותובעת עירונית
עו"ד מיטל שרעבי
חניה ורישוי עסקים
אבי כהן
אחראי ביטוחים
ענת אבוחצירה
מזכירת ועדת ערר
קמילה יעקב
מזכירת לשכה

מחלקת משאבי אנוש


מנהל משאבי אנוש

מחלקת נכסים

ניסים כהן
מנהל מחלקת נכסים
אולגה בוצ'נקו

מחלקת פיקוח

מועצה דתית

יהודה מדיזדה
יו"ר המועצה הדתית

אגף תרבות, ספורט ואירועים

עמוס מימוני
מנהל מחלקת ספורט
שלמה דרי
מנהל מחלקת אירועים
תמי בר
מזכירת האגף
איציק קניזו
מנהל אגף תרבות, ספורט ואירועים
עליזה חדד
מזכירת מחלקת ספורט
סימה יפרח
רכזת אולמות ספורט
אסף עזו
מנהל אצטדיון כדורגל

מחלקת מחשוב

ציון ממן
מנהל אגף מחשוב ומערכות מידע
שימי גזית
מנהל תקשורת וטלפוניה
יפה יעקב
מזכירת המחלקה

אגף שפ"ע

דוד אוחיון
מנהל מחלקה שפע
אזולאי שאול
מנהל מחלקת תברואה
אליהו פינטו
מנהל מחלקת חשמל
יוסי נגולה
ראש מנהל תפעול
חדד אברהם
מפקח על ניקיון העיר

מחלקת תברואה

שאול פוקס
מנהל אגף שיפור פני העיר ותברואה

איכות הסביבה

אבי ברכה
מנהל היחידה לאיכות הסביבה
ניצה קרניאל לוי
רכזת חינוך והסברה
בועז מלמד
רכז אקולוגיה חקלאית
נעם פלאם בר טוב
רכזת תכנון קיימות ואקולוגיה
חן בן שמחון
רכזת תעשיות ותשתיות
דביר מילר
רכז תעשיות ושפכים

שיקום שכונות

עמית שטיינברג
רכז הון אנושי
מירה שם טוב
מנהלת שיקום שכונות

האגודה לתרבות הדיור


מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור

תרבות תורנית

הרב מרדכי חייאיוב
מנהל המחלקה
אורה מימון
מזכירת המחלקה

עיר ללא אלימות

מורן יצחק
מנהלת תוכנית עיר ללא אלימות

קשרי חוץ

הרלי שטרק
מ"מ מנהל האגף קשרי חוץ וערים תואמות
חנה כהן
מזכירה

חופש המידע

מיכאל שטרית
ממונה חופש המידע

מוקד משולב עירוני/ רואה

משה כהן
מנהל מוקד עירוני 

השירות הווטרינרי

פקס השירות הווטרינרי: 073-2396249

ד"ר מאיה קמחי - וטרינרית עירונית
מנהלת המחלקה
שגיא בוחבוט
מפקח וטרינר ולוכד עירוני